Vítejte u druhého dílu podcastu Mužský prostor!

Tentokrát máme téma MUŽI A VZTEK!

Natáčení probíhalo vzdáleně s mojí podcastovou polovičkou Mgr. Adélou Klingelovou (Liga otevřených mužů) a dvěma hosty – terapeuty Patrikem (33) a Pavlem (43, Liga otevřených mužů).

S našimi dvěma mužskými hosty jste se setkali už v pilotním díle. Opět šli do tématu a všech otázek s otevřenou myslí, autenticky a bez cenzury. Moc si vážíme jejich účasti i toho, že nás pustili do svého mužského světa.

Pokud by bylo zvládání emocí a vzteku téma, které vás zajímá, je to vaše téma nebo potřebujete jenom něco vyladit, mrkněte na Ligu otevřených mužů: ilom.cz, IG @Liga otevřených mužů – třeba vás zaujmou služby, které nabízejí.

Podcasty YouTube kanálu Nikola Kotalová – Dělej co miluješ aktuálně najdete v aplikacích: Apple Podcasts/itunes, Google podcasts, Spotify, Android, TuneIn, Deezer a Blubrry. Pomocí RSS si můžete podcast sami přidat do jakékoliv Vaší oblíbené aplikace. Pokud se vám podcast líbí, budeme rády hlavně za ODBĚR, zvoneček a sdílení.

Sledujte dále kanál Nikola Kotalová – Dělej co miluješ, ať vám neunikne žádný další díl se zajímavým hostem! Sledujte prosím také můj blog https://www.delejcomilujes.cz/, kde se dočtete vše podstatné o mojí tvorbě. Také zde můžete snadno najít nejnovější díly i nové příspěvky ode mně.

Pokud chcete můžete nás kontaktovat na FB skupince: Mužský prostor – Podcast.

Případně další kontakty:

https://linktr.ee/delejcomilujes

– IG: @nikolakotalova_delejcomilujes

– FB stránka: @nikolakotalovadelejcomilujes

– FB skupiny: Nikola Kotalová – Podcasty, Mužský prostor – Podcast

Krásný poslech všem!

Nikola Kotalová & Adéla Klingelová

Nikola

Psycholožka ve zdravotnictví v oboru klinické psychologie, 34 let. Maminka dvou malých dcer, aktuálně na MD.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *