Co je podcast Dělej co miluješ? A co od něj můžete očekávat?

Tento podcast je zaměřen na hosty, které si sem budu zvát. Jsou to lidé, kteří dělají co milují, vkládají do toho všechny své snahy a doslova žijí svým posláním. Ačkoliv neměli svou cestu třeba úplně ideální.

Vlastně toto je téma samo o sobě. Cesta mých hostů, která nebyla vždy přímočará, museli během ní zdolat řadu překážek a přesto se nenechali odradit. Vydrželi a dnes jsou za to rádi.

Od podcastu můžete očekávat to, že se seznámíte se zajímavými lidmi a jejich příběhy. Jsou to lidé, kteří buď zůstali u svého prvního oboru, do kterého se zamilovali na první dobrou, nebo se v polovině života rozhodli zabývat něčím úplně jiným.

Dále můžete skrz příběhy mých hostů čerpat jejich zkušenosti. Inspirovat se tím, co jim velmi dobře funguje v praxi. Ale také vám prozradí jakých chyb se vyvarovat, pokud se pohybujete v podobné oblasti zájmu, do jakých slepých uliček se kdy dostali a jak je vyřešili.

Jejich společnými vlastnostmi jsou houževnatost, vytrvalost, odhodlání a otevřená mysl. A jak uslyšíte také neutuchající optimismus a pozitivní naladění, ikdyby okolo trakaře padaly.

Ráda bych, aby byl podcast Dělej co miluješ něco, na co se budete těšit. Také aby byly jednotlivé epizody různorodé a namíchané tak, aby vás dál bavily.

Některé epizody budou cíleny více odborně např. na oblast péče o zdraví, jiné plánuji více oddechové, u kterých si třeba odpočinete a možná se i zasmějete např. z oblasti různých služeb.

Co se týká technické stránky zpracování, prosím buďte trpěliví. Prozatím se seznamuji s různými technickými vychytávkami a programy a bude chvíli trvat, než se rozhodnu, s čím se mi pracuje nejlépe.

Já osobně doufám, že rozdíl ve kvalitě audionahrávek, ale i videí poznáte epizodu od epizody!

Aby vám neunikly nejnovější díly, prosím sledujte tento blog delejcomilujes.cz. V nejbližších dnech naleznete podcasty na spotify, google podcasts, itunes. V plánu jsou ale i další podcastové aplikace, kde podcast najdete již brzy! A v neposlední řadě sledujte můj kanál na youtube, instagram i facebook viz. panel odkazů vpravo nahoře.

O všech aktualitách budete informováni! V případě dotazů mi napište do directu instagramu. Budu samozřejmě ráda i za vaše komentáře, nápady a inspiraci od vás.

Krásné dny

Vaše Nikola Kotalová