Mé podcasty a videa jsou aktuálně ve čtyřech formátech:

DĚLEJ CO MILUJEŠ – motivační, aktivizační, inspirující – zvu si sem hosty z různých profesí, případně s nejrůznějšími vášněmi, které od koníčku přerostly až v živnost či byznys. Může se zde vyskytnout ale například i máma či táta na MD, který aktuálně „žije“ péčí o rodinu apod. Představuji své hosty a jejich cestu. Případně se věnujeme dopředu vybranému tématu, které je užší.

TISÍC TVÁŘÍ PSYCHOLOGA – edukační, podpůrný, destigmatizující – zvu si sem zejména profesionály blízké mému oboru, tedy psychology, psychoterapeuty, psychiatry. Skrz konkrétní hosty a jejich příběhy se snažíme více přiblížit aplikované psychologické disciplíny v praxi, to jak v reálu vypadá multidisciplinární spolupráce různých odborníků apod. Zodpovídáme VAŠE DOTAZY  ze sociálních sítí.

MUŽSKÝ PROSTOR – občasník zabývající se mužskými tématy – společně s kolegyní Mgr. Adélou Klingelovou zpovídáme muže – dobrovolníky, kteří se nám k natáčení sami hlásí. Přistupujeme k mužskému světu s respektem a snažíme se do něj nezasahovat. Klademe dotazy, které mohou být i od Vás a muži nám popisují, s čím se setkali a jak to doopravdy prožívají.

DOST DOBRÝ MÁMY – čtvrtletník zabývající se mateřstvím, otcovstvím, rodičovstvím – společně s kolegyní Mgr. Lenkou Vaňkovou se pokoušíme o evidence based přístup. Vytyčíme si téma, které nás i vás zajímá, načteme knihy, články (jak odborné, tak populární, které nemůžeme úplně vynechat) a pak se vám snažíme popsat, co jsme se dozvěděly a skloubit s naší osobní a pracovní zkušeností. Případně doporučíme knihu, podcast, YT video, či cokoliv co nás v rámci tématu zaujalo.

Všechny podcasty najdete souhrně zde na tomto blogu. Vkládám sem pod jednotlivé příspěvky odkazy na můj YT kanál Nikola Kotalová – Dělej co miluješ, na konkrétní epizodu. Zpočátku každé epizody můžete vidět krátké ukázky obsahu dílu. Také sem nahrávám podcast v čisté audio podobě (bez ukázek), který pak naleznete ve všech podcastových aplikacích. Pomocí RSS si můžete podcast sami přidat do jakékoliv Vaší oblíbené aplikace.

Mé podcasty jsou nezisková činnost. Mou největší odměnou za celou tvorbu jsou Vaše ohlasy, zapojování se do diskuzí pod příspěvky, vaše dotazy, komentáře, shlédnutí a počty přehrání a mám radost, že se komunita DĚLEJ CO MILUJEŠ postupně rozrůstá.

Sledovat můžete i FB stránku Nikola Kotalová – Dělej co miluješ, můžete se přidat do fb skupin Nikola Kotalová – Podcasty a Mužský prostor – Podcast nebo pozvat přátele. Na instagramu, twitteru mě najdete jako @nikolakotalova_delejcomilujes. Případně cokoliv jsem nezmínila: https://linktr.ee/delejcomilujes.

Proto prosím pokud ještě neodebíráte kanál Nikola Kotalová – Dělej co miluješ, dejte ODBĚR, zvoneček a sdílejte jednotlivé epizody. Budu ráda ale i za zpětné vazby, vaše návrhy, nápady a přání. Děkuji!

Radostné dny

Mgr. Nikola Kotalová